ROZPIS UTKÁNÍ

SOBOTA 10.9.2022
Hřiště 1
# Čas Kategorie Domácí Hosté Výsledek
1 10:00 Přípravka FbŠ Bohemians zelení FbC Red Dragons Hořovice 3:4
2 10:30 Elévové FbŠ Bohemians zelení FbŠ Bohemians černí 13:2
3 11:00 Přípravka FbŠ Bohemians černí Kanonýři Kladno 1:13
4 11:30 Přípravka FbŠ Bohemians girls FbŠ Bohemians zelení 1:8
5 12:00 Přípravka FbC Red Dragons Hořovice FbŠ Bohemians černí 12:4
6 12:30 Přípravka Kanonýři Kladno FbŠ Bohemians girls 17:3
7 13:00 Přípravka FbŠ Bohemians zelení FbŠ Bohemians černí 3:3
8 13:30 Přípravka FbC Red Dragons Hořovice Kanonýři Kladno 2:12
9 14:00 Přípravka FbŠ Bohemians girls FbŠ Bohemians černí 4:13
10 14:30 Přípravka FbŠ Bohemians zelení Kanonýři Kladno 1:13
11 15:00 Přípravka FbC Red Dragons Hořovice FbŠ Bohemians girls 5:4
12 15:30 Elévové FbŠ Bohemians černí Florbal Ústí 3:13
SOBOTA 10.9.2022
Hřiště 1
# Čas Kategorie Domácí Hosté Výsledek
1 10:00 Elévky FbŠ Bohemians Black Angels 4:0
2 10:30 Elévové Florbal Ústí FbC Red Dragons Hořovice 2:7
3 11:00 Elévky Tigers Start98 Black Angels 6:3
4 11:30 Elévové FbC Red Dragons Hořovice FbŠ Bohemians zelení 3:8
5 12:00 Elévky FbŠ Bohemians Tigers Start98 3:6
6 12:30 Elévové Florbal Ústí FbŠ Bohemians černí 6:8
7 13:00 Elévky Black Angels FbŠ Bohemians 0:2
8 13:30 Elévové FbŠ Bohemians zelení Florbal Ústí 10:5
9 14:00 Elévky Black Angels Tigers Start98 2:6
10 14:30 Elévové FbŠ Bohemians černí FbC Red Dragons Hořovice 5:7
11 15:00 Elévky Tigers Start98 FbŠ Bohemians 6:6
12 15:30 Elévové FbŠ Bohemians zelení FbC Red Dragons Hořovice 10:4
NEDĚLE 11.9.2022
Hřiště 1
# Čas Kategorie Domácí Hosté Výsledek
1 10:00 elévové FBC Slavia Praha FbŠ Bohemians 1:10
2 10:30 elévové FBC Kutná Hora girls Kanonýři Kladno bílí 3:11
3 11:00 elévové Kanonýři Kladno modří Florbal Ústí 14:0
4 11:30 elévové FbŠ Bohemians FBC Kutná Hora girls 18:0
5 12:00 elévové FBC Slavia Praha Kanonýři Kladno modří 1:14
6 12:30 elévové Kanonýři Kladno bílí Florbal Ústí 2:3
7 13:00 elévové FBC Slavia Praha FBC Kutná Hora girls 6:3
8 13:30 elévové Florbal Ústí FbŠ Bohemians 3:4
9 14:00 elévové Kanonýři Kladno bílí Kanonýři Kladno modří 3:14
10 14:30 elévové FBC Kutná Hora girls Florbal Ústí 4:9
11 15:00 elévové Kanonýři Kladno bílí FBC Slavia Praha 8:3
12 15:30 elévové FbŠ Bohemians Kanonýři Kladno modří 5:9
13 16:00 elévové Florbal Ústí FBC Slavia Praha 3:4
14 16:30 elévové FbŠ Bohemians Kanonýři Kladno bílí 10:3
15 17:00 elévové Kanonýři Kladno modří FBC Kutná Hora girls 14:1
NEDĚLE 11.9.2022
Hřiště 2
# Čas Kategorie Domácí Hosté Výsledek
1 10:30 mladší žáci TJ Sokol Petrovice FbŠ Bohemians bílí 5:2
2 11:00 mladší žáci BLACK ANGELS 2011 FBC Kutná Hora 6:7
3 11:30 mladší žáci FbŠ Bohemians zelení TJ Sokol Petrovice 1:2
4 12:00 mladší žáci FbŠ Bohemians bílí FBC Kutná Hora 5:16
5 12:30 mladší žáci FbŠ Bohemians zelení BLACK ANGELS 2011 6:4
6 13:00 mladší žáci TJ Sokol Petrovice FBC Kutná Hora 5:11
7 13:30 mladší žáci FbŠ Bohemians bílí FbŠ Bohemians zelení 4:20
8 14:00 mladší žáci BLACK ANGELS 2011 TJ Sokol Petrovice 13:5
9 14:30 mladší žáci FBC Kutná Hora FbŠ Bohemians zelení 2:11
10 15:00 mladší žáci FbŠ Bohemians bílí BLACK ANGELS 2011 16:4
11 15:30 mladší žáci ocenění 5. místa
12 16:00 mladší žáci BLACK ANGELS 2011 TJ Sokol Petrovice 7:4
13 16:30 mladší žáci FbŠ Bohemians zelení FBC Kutná Hora 6:3

Partneři