Vyberte stránku

Historie

2019

Čtvrtý ročník svým obsahem překonává všechny předchozí. Na Štvanici se odehrává za krásného počasí celkem 5 soutěžních utkání v mužích, ženách, juniorech a juniorkách. Dále nechybí ani dětský turnaj, hudební a taneční vystoupení. Štvanici během víkendu navštěvuje přes 3.000 lidí, kteří sledují absolutní triumf domácích Bohemians na Cevro Institut Open Air. V poslední vteřině rozhoduje v utkání žen Adéla Bočanová střelou do branky Panthers Praha a vrcholem akce je utkání mužů, kteří poráží superligového nováčka Black Angels.

Extraliga žen: FbŠ Bohemians vs. Panthers Praha 5:4
Superliga florbalu: FbŠ Bohemians vs. Black Angels 8:4

AFTERMOVIE

OPEN AIR KIDS

HIGHLIGHTS – MUŽI

HIGHLIGHTS – ŽENY

HIGHLIGHTS – JUNIORKY

2018

Třetí ročník přináší nového soupeře. Klokani tentokrát vyzývají Tatran Střešovice. Nejúspěšnější celek české florbalové historie. Na Štvanici během víkendu dorazí skoro 3000 diváků, kteří sledují vzájemné měření obou velkoklubů mezi všemi věkovými kategoriemi.

Extraliga žen: FbŠ Bohemians vs. Tatran Střešovice 8:4

Tipsport Superliga: FbŠ Bohemians vs. Tatran Střešovice 4:7

 

AFTERMOVIE

HIGHLIGHTS MUŽI

HIGHLIGHTS ŽENY

FOTOGALERIE

2017

Druhý ročník pořadatelům přeje. Počasí vychází a odehrávají se dvě velké bitvy v ženách i mužích bohužel kraluje Florbal Chodov, nově je k turnaji připojen i turnaj dětí – Open Air Kids a parádní akci během víkendu navštíví přes 2600 diváků

Extraliga žen: FbŠ Bohemians vs. Florbal Chodov 3:6

Tipsport Superliga: FbŠ Bohemians vs. Florbal Chodov 2:4

 

AFTERMOVIE

HIGHLIGHTS MUŽI

HIGHLIGHTS ŽENY

FOTOGALERIE

2016

První ročník na sebe strhává obrovskou mediální pozornost, kterou nikdo z pořadatelů nečekal. Několikaměsíční úsilí však vyjde jen napůl. Ženy nabídnou strhující podívanou a v historicky prvním utkání pod širým nebem poráží Chodov 7:6 v prodloužení. U mužů se však stihne odehrát necelých 40 minu, když déšť zahání aktéry do šaten a nakonec se utkání musí odehrát celé znovu. Tentokrát již pod střechou.

Extraliga žen: FbŠ Bohemians vs. Florbal Chodov 7:6p

Tipsport Superliga: FbŠ Bohemians vs. Florbal Chodov (nedohráno)

HIGHLIGHTS ŽENY

FOTOGALERIE

Partneři