Utkání pod širým nebem zahájí florbalovou sezónu. Letos se již počtvrté uskuteční tato jedinečná událost, během které se na centrální dvorci pražské Štvanice představí tři velkokluby. Bude to velké. Rezervujte si druhý zářijový víkend 13. až 15.9.2019.

Těšit se můžete hned na první kolo Tipsport Superligy. V pražském derby se Klokani pokusí vítězně vkročit do ligového ročníku.

Proti nim se postaví superligový nováček Black Angels, který sehraje vůbec své první utkání v nejvyšší soutěži.

Svou sezónu zde zahájí i extraligový tým žen FbŠ Bohemians, který pod širým nebem vyzve rivala Panthers Praha.

K vidění budou i mládežnické týmy v rámci turnaje Open Air Kids, který je velkým zážitkem pro mládežnické hráče a hráčky všech tří zapojených klubů. Tento turnaj startuje již v sobotu 14. září.

Na letošní ročník si FbŠ Bohemians připravila i jednu novinku, a to zařazení ligových zápasů juniorů a juniorek.

Kromě sportovního programu bude zajištěn i bohatý doprovodný program. Na co se mohou účastnící těšit, odtajní pořadatelé v průběhu srpna a září. Co je ale již teď jasné, že dojde k vyhlášení výherce LETNÍ SOUTĚŽE AUTO JAROV, ve které stále můžete soutěžit až do konce srpna. Autor nejoriginálnější fotografie získá na víkend zbrusu nový VOLKSWAGEN T-CROSS. Svou účast na akci potvrdil i tradiční moderátor Rey Koranteng.

Dokážou florbalisté Bohemians napravit loňskou prohru s Tatranem a budou konečně pod širým nebem bojovat? A zvládne extraligový tým Klokanek zopakovat loňské vítězství? To se dozvíme již v neděli 15. září. Buďte s námi u toho a nezmeškejte tuto velkolepou akci.

Předprodej zvýhodněných vstupenek startuje ve čtvrtek 1.8.2019.

Nedělní program 15.září

12:30 – Extraliga žen: Bohemians vs. Panthers

15:00 – Tipsport Superliga: Bohemians vs. Black Angels

LOŇSKÝ ROČNÍK