9. ZÁŘÍ 2018 – CENTRÁLNÍ KURT ŠTVANICE

Je před námi již třetí ročník, během kterého porovnají síly dva florbalové velkokluby. Tipsport Superliga se potřetí v historii odehraje pod širým nebem, a to na ikonickém stadionu, centrálním kurtu pražské Štvanice s kapacitou 7 000 diváků díky úspěšné spolupráci s naším partnerem VŠ CEVRO Institut.

Pro všechny malé i velké návštěvníky je připraven bohatý doprovodný program, dobré jídlo i pití a hlavně správná atmosféra.

V loňském roce navštívilo akci přes 2600 diváků a účastníků, kteří se bavili florbalem, aktivním pohybem a jedinečným zážitkem.

A letos to bude ještě větší. S naším soupeřem uspořádáme bitvy napříč všemi kategoriemi, takže očekávejte pořádný souboj o Prahu. Florbal ovládne areál Štvanice v sobotu i v neděli. V prvním hracím dni se na hřišti objeví převážně mládežnické týmy a florbalová show pak bude gradovat zápasem Tipsport Superligy, který je naplánován na neděli 9.9.2018 od 15:00.

SOBOTA 8.9.2018

Souboj mládežnických týmů –  Bohemians vs. Tatran 

NEDĚLE 9.9.2018

12:30 – Extraliga žen:   Bohemians vs. Tatran 

15:00 – Tipsport Superliga:  Bohemians vs. Tatran 

SOBOTA 8.9.2018

SOUBOJ MLÁDEŽNICKÝCH TÝMŮ

FbŠ Bohemians

 

Tatran Střešovice

 

HISTORIE


 

2016

První ročník na sebe strhává obrovskou mediální pozornost, kterou nikdo z pořadatelů nečekal. Několikaměsíční úsilí však vyjde jen napůl. Ženy nabídnou strhující podívanou a v historicky prvním utkání pod širým nebem poráží Chodov 7:6 v prodloužení. U mužů se však stihne odehrát necelých 40 minu, když déšť zahání aktéry do šaten a nakonec se utkání musí odehrát celÉ znovu. Tentokrát již pod střechou.

Extraliga žen: FbŠ Bohemians vs. Florbal Chodov 7:6p

Tipsport Superliga: FbŠ Bohemians vs. Florbal Chodov (nedohráno)

2017

Druhý ročník pořadatelům přeje. Počasí vychází a odehrávají se dvě velké bitvy v ženách i mužích bohužel kraluje Florbal Chodov, nově je k turnaji připojen i turnaj dětí – Open Air Kids a parádní akci během víkendu navštíví přes 2600 diváků

Extraliga žen: FbŠ Bohemians vs. Florbal Chodov 3:6

Tipsport Superliga: FbŠ Bohemians vs. Florbal Chodov 2:4

2018

Letos se opět můžete těšit na pořádný divácký zážitek a určitě nás sledujte na sociálních sítích. V průběhu příprav vám ukážeme všechny chystané novinky a doprovodný program. Vstupenky si ale můžete zajistit již nyní.

Hlavní partner

 CEVRO Institut je soukromou vysokou školou práva, politologie, mezinárodních vztahů, ekonomie a bezpečnostních studií. Na českém vysokoškolském trhu působí více než deset let. Nabízí prestižní vzdělání, individuální přístup a špičkové vyučující. Vybrat si lze z bakalářských, magisterských i postgraduálních programů. Přednáší zde elitní profesoři i experti přicházející z praxe justice, veřejné správy a byznysu.

Partneři

 
praha
 

#FLORBALOPENAIR

KONTAKTY

Místo konání akce:
Centrální kurt, Ostrov Štvanice 38, 170 00 Praha 7
9.9.2018

Informace:
Tomáš Buksa
+420 721 932 909
tomas.buksa@fbsbohemians.cz

POŘADATEL AKCE

FbŠ Bohemians, z.s.
Florbalová škola Bohemians
Korunní 92, Praha 10, 101 00

 

MÉDIA

Kompletní informace k akreditacím zde:
http://www.fbsbohemians.cz/media

Žádosti o rozhovory s trenéry a hráči posílejte na: marketing@fbsbohemians.cz.