Adame, tohle je tvůj třetí ročník Cevro Institut Open Air. Vzpomeneš si na ten první?
Ahoj tobě a všem divákům, na první ročník si vzpomínám velice dobře, provázela ho velká zvědavost, jak ze strany hráčů, tak diváků. Utkání konkrétně si pamatuji podle toho, že ho bohužel přerušil déšť a následovala famózní děkovačka se sektorem 1905 na vodě.

Projekt utkání pod širým nebem se tenkrát držel v rámci klubu v tajnosti. Jak jsi na jeho zveřejnění reagoval spolu s týmem?
Tak určitě to byly smíšené pocity zvědavosti a nadšení, že budeme součástí takhle velkého projektu. Navíc stadion na Štvanici je svatostánkem českého tenisu a pamatuji si jej již od vyprávění mého dědy o Johnu McEnroeovi.

Dvakrát v roli hráče a potřetí už i jako šéftrenér. Kromě projektu se posunula i tvoje pozice v klubu, takže jak se podílíš i na tomto projektu. Jak probíhají jeho přípravy?
Cevro Institut Open Air je pro všechny v klubu velkou událostí. Věnujeme tomu hodně času a chceme, aby celý projekt dopadl na jedničku. Jsem rád, že mohu přispět svojí trochou z pohledu zúčastněného hráče.

Zpátky na hřiště. Jaké je pro hráče, když hraje na Štvanici? V čem jsou největší rozdíly?
Záleží, jak moc fouká vítr, v tom vidím největší specifikum, že vítr může ovlivnit přihrávku, střelu. Poté také slunce a v neposlední řadě bych podotkl, že nejen mně, ale i některým dalším spoluhráčům se o chlup hůře dýchá.

A když by ses vžil do role diváka? Co by tě na Štvanici přitáhlo?
V první řadě by mne přilákal Superligový florbal v nezvyklém prostředí stadionu Štvanice, možnost dát si dobrou klobásu od pana Čiháka a k tomu pivečko. Obecně lze říci, že se jedná o unikátní akci, jak v českém, tak světovém florbalu. Když bude přát počasí, tak se dá na Štvanici strávit krásný den

Letos nás čeká nový soupeř. Šestnáctinásobný mistr ze Střešovic. Jak vidíš šance v mužích a ženách?
Tatran má velké jméno, ale konkrétně v mužích hodně omladil. Takže to vidím jasně a věřím ve výhru obou týmů.

Hlavní partner

 CEVRO Institut je soukromou vysokou školou práva, politologie, mezinárodních vztahů, ekonomie a bezpečnostních studií. Na českém vysokoškolském trhu působí více než deset let. Nabízí prestižní vzdělání, individuální přístup a špičkové vyučující. Vybrat si lze z bakalářských, magisterských i postgraduálních programů. Přednáší zde elitní profesoři i experti přicházející z praxe justice, veřejné správy a byznysu.

Partneři

 
praha
 

#FLORBALOPENAIR

KONTAKTY

Místo konání akce:
Centrální kurt, Ostrov Štvanice 38, 170 00 Praha 7
9.9.2018

Informace:
Tomáš Buksa
+420 721 932 909
tomas.buksa@fbsbohemians.cz

POŘADATEL AKCE

FbŠ Bohemians, z.s.
Florbalová škola Bohemians
Korunní 92, Praha 10, 101 00

 

MÉDIA

Kompletní informace k akreditacím zde:
http://www.fbsbohemians.cz/media

Žádosti o rozhovory s trenéry a hráči posílejte na: marketing@fbsbohemians.cz.