Datum letošního Cevro Institut Open Airu 2018 bylo stanoveno na první zářijový víkend, přesněji na 8. – 9. září 2018! Ten se opět odehraje ve svatostánku českého tenisu na pražské Štvanici. O lístky na unikátní florbalovou událost pod širým nebem je každoročně velký zájem a vy už nyní máte možnost si zajistit lístky včas a navíc i z pohodlí domova nebo na dovolené! Souboj mezi FbŠ Bohemians a Tatran Teka Střešovice vždy přináší parádní atmosféru a prvotřídní florbalový zážitek. Chcete vidět nové posily v úvodním utkání sezóny, nebo si užít parádní sportovní odpoledne v areálu Štvanice pro děti i dospělé? Těšit se můžete i na tradičního moderátora Reye Korantenga, který diváky provede celým nedělním dnem.

Program začíná v sobotu 8. září soubojem kategorií mezi FbŠ Bohemians a Tatranem Střešovice. Na tento den je vstupné zdarma. Neděli pak odstartuje zápas Extraligy žen od 12:30 a celý den vyvrcholí zápasem Tipsport Superligy mužů od 15:00. Cena je jednotná 100,- Kč a zaručuje návštěvníkům to nejlepší místo na hlavních tribunách. Lístky můžete pořídit v síti Ticketportal nebo online na adrese https://www.ticketportal.cz/Event/Cevro_Institut_Open_Air_2018.

Buďte i VY součástí pokusu o překonání diváckého rekordu, který aktuálně činí 2112 diváků!

Cevro Institut Open Air 2018 už v září!

Hlavní partner

 CEVRO Institut je soukromou vysokou školou práva, politologie, mezinárodních vztahů, ekonomie a bezpečnostních studií. Na českém vysokoškolském trhu působí více než deset let. Nabízí prestižní vzdělání, individuální přístup a špičkové vyučující. Vybrat si lze z bakalářských, magisterských i postgraduálních programů. Přednáší zde elitní profesoři i experti přicházející z praxe justice, veřejné správy a byznysu.

Partneři

 
praha
 

#FLORBALOPENAIR

KONTAKTY

Místo konání akce:
Centrální kurt, Ostrov Štvanice 38, 170 00 Praha 7
9.9.2018

Informace:
Tomáš Buksa
+420 721 932 909
tomas.buksa@fbsbohemians.cz

POŘADATEL AKCE

FbŠ Bohemians, z.s.
Florbalová škola Bohemians
Korunní 92, Praha 10, 101 00

 

MÉDIA

Kompletní informace k akreditacím zde:
http://www.fbsbohemians.cz/media

Žádosti o rozhovory s trenéry a hráči posílejte na: marketing@fbsbohemians.cz.